top of page
Image by Florian Olivo

SOFTWARE HOUSE - ZWINNY, UKIERUNKOWANY NA WYNIK

Wraz z zespołem doświadczonych programistów wcielimy w życie każdy Twój pomysł. Od prostego sklepu internetowego, po rozbudowane aplikacje do przeprowadzania testów bezpieczeństwa. Zadbamy o projekt graficzny, szybkość działania, łatwość w obsłudze, a wszystko zgodnie ze sztuką z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Łączymy wiele technologii i dobieramy te, które najlepiej odpowiedzą Twoim biznesowym potrzebom. W naszym stack'u znajdziesz m.in: JavaScript, PHP, SQL, Java, Python, HTML, CSS i C++.

-= Od zera do rezultatu =-

Wszystko zaczyna się od pomysłu, a My najlepiej wsłuchujemy się w Twoje potrzeby tak aby jak najszybciej wcielić je w życie. Jednocześnie gwarantujemy, że wytworzone przez nas aplikacje są głęboko przetestowane i przygotowane z dbałością o każdy szczegół.

Pomagamy sprecyzować cel biznesowy jaki stoi u podstaw każdego projektu i nakreślamy jasną ścieżkę do tego, aby go osiągnąć. Stawiamy na transparentność i profesjonalizm w relacjach oraz elastycznie odpowiadamy na potrzeby rynku.

-= Rozbudowa funkcjonalności =-

Szukasz specjalistów do rozwoju projektu, który kiedyś się rozpoczął i stracił swój rozpęd? A może po prostu potrzebujesz dodać kilka funkcji do swojej aplikacji webowej? Trafiłeś w dziesiątkę! Nasz doświadczony zespół jest gotowy przyjąć każde wyzwanie. Opowiedz nam czego potrzebujesz a zaproponujemy kilka wariantów rozbudowy Twojej istniejącej aplikacji.


-= Integracje =-

Poznaj potęgę API. Jeśli masz serwis internetowy i poszukujesz zespołu do zintegrowania nowego narzędzia - jesteśmy do dyspozycji. Systemy wsparcia sprzedaży, narzędzia analityczne, czy aplikacje marketingowe mamy w małym palcu.


-= Utrzymanie =-

Zaopiekujemy się uruchomioną aplikacją i zadbamy o to, aby była na bieżąco sprawdzana pod kątem nowych aktualizacji. Zabezpieczymy program pod kątem nowych zagrożeń i zaproponujemy rekomendacje w kontekście dalszego rozwoju.

SOFTWARE HOUSE: Witaj
bottom of page