top of page
Cybersecurity Masters

O nas

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Budujemy unikalne i skuteczne rozwiązania. Stawiamy na jakość i indywidualne podejście. Nasze wartości i wizja są kluczowe dla kultury naszej organizacji oraz dla trwałych relacji, które budujemy z Klientami.

Nasza misja:

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa danych, informacji i systemów informatycznych organizacji. Wierzymy, że zaangażowanie w ochronę przed cyberzagrożeniami to podstawa dynamicznego rozwoju, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał biznesowy. Wspieramy organizacje i ich pracowników w korzystaniu z rozwoju technologicznego, bez obaw o bezpieczeństwo danych.

Nasze wartości:

JAKOŚĆ

To skuteczność i niezawodność mechanizmów, procesów, oraz technologii stosowanych przez nas w celu zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego. To dla nas również zapewnienie zgodności z odpowiednimi standardami, regulacjami i najlepszymi praktykami branżowymi.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy świadomi naszej roli w zapewnianiu bezpieczeństwa danych i informacji. Dlatego podejmujemy działania z pełną odpowiedzialnością, zarówno w stosunku do klientów, jak i ich pracowników. Angażujemy się w działania edukacyjne, aby zwiększyć świadomość i umiejętności związane z cyberbezpieczeństwem.

ZAUFANIE

Budujemy zaufanie poprzez uczciwość, transparentność i rzetelność w naszych działaniach. Wiemy, że zaufanie jest fundamentem każdej relacji, zarówno wewnętrznej, jak i z klientami.

Wierzymy w siłę współpracy i partnerstwa, co pozwala nam efektywnie reagować na zmieniające się potrzeby w obszarze cyberbezpieczeństwa.

INNOWACJE

Nieustannie dążymy do poszukiwania nowych sposobów rozwiązywania wyzwań związanych z cyberbezpieczeństwem. Innowacyjne podejście pozwala nam być krok przed cyberzagrożeniami. Nasz zespół tworzą eksperci. Stale podnosimy kompetencje i dynamicznie się rozwijamy.

Wiedza i doświadczenie
​Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie ochrony systemów teleinformatycznych oraz danych przed zagrożeniami i cyberatakami. Od lat z sukcesem zajmujemy się analizą ryzyka, tworzeniem strategii obronnych oraz opracowywaniem nowoczesnych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie infrastruktury IT między innymi instytucji finansowych i publicznych, firm produkcyjnych i usługowych. Dostarczamy zaawansowaną technologię, przeprowadzamy audyty, świadczymy usługi konsultingowe oraz szkoleniowe.

Cybersecurity masters to najwyższy poziom bezpieczeństwa

  • nowoczesne, sprawdzone technologie

  • strategia i zarządzanie cyberbezpieczeństwem

  • architektura cyberbezpieczeństwa

  • zarządzanie i analiza cyberryzyka

  • bezpieczeństwo sieciowe

  • bezpieczeństwo chmury obliczeniowej

  • bezpieczeństwo fizyczne i techniczne (SKD, SSWiN, CCTV)

  • operacje bezpieczeństwa (SOC), monitorowanie i reagowanie

Zarząd

Zarząd CumulusIT odpowiada za strategiczne kierowanie oraz rozwój firmy. Budowanie trwałych relacji z klientami i innowacyjne podejście do rozwoju produktów oraz usług, to kluczowe aspekty w dynamicznym środowisku technologicznym. Współpraca z zespołem specjalistów CumulusIT to zawsze gwarancja realizacji usług w najwyższym standardzie.

Michał Przygoda

IT Security Architect CEO

Ekspert w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, specjalizujący się w obszarach związanych z ochroną danych, oraz infrastruktury IT. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z największymi instytucjami i firmami w Polsce.


Pomaga firmom i organizacjom w identyfikacji i zrozumieniu ryzyka, na jakie są narażone. Projektuje spersonalizowane strategie bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę przed atakami hakerskimi, wyciekiem danych oraz innymi cyberzagrożeniami.

Wojciech Karaś

Sales Director I Board Member

Lider w dziedzinie sprzedaży i rozwoju biznesu. Pasjonat i strateg. Od kilkudziesięciu lat skutecznie buduje relacje z klientami i identyfikuje ich potrzeby biznesowe. Łączy zaufanie z gwarancją najwyższej jakości.

Oferując swoją ekspercką wiedzę i doświadczenie w branży, daje klientom najlepsze możliwe wsparcie i porady dotyczące wyboru odpowiednich rozwiązań. Dynamiczne i konkurencyjne środowisko biznesowe to wyzwanie, które go motywuje.

CumulusIT
bottom of page