top of page
data security - tmp.PNG

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA IT

Oferowane przez nas systemy bezpieczeństwa to rozwiązania najwyższej klasy. Każdy z nich zanim trafił do naszej oferty został poddany szczegółowej analizie i testom, dlatego jesteśmy pewni ich skuteczności i wartości jaką wnoszą do organizacji.

-= Uruchomienie systemu to nie wszystko =-

Należy pamiętać, że uruchomienie systemu bezpieczeństwa to jeszcze nie wszystko. Nieprawidłowe wdrożenie, błędy w konfiguracji czy niezgodna z zaleceniami producenta eksploatacja powodują, że system nie jest skuteczny. Taki stan rzeczy jest bardzo niebezpieczny, ponieważ tylko stwarza pozory bezpieczeństwa, zaciemniając obraz stanu faktycznego.

-= Wiedza eksperdska =-

Inżynierowie CumulusIT posiadają wiedzę ekspercką z zakresu każdego z oferowanych systemów bezpieczeństwa, gwarantując zarówno optymalne wdrożenie systemu jak i wysokiej jakości wsparcie podczas jego eksploatacji.

-= Nasza oferta =-

Ponieważ każda organizacja jest inna, charakteryzuje się inną tolerancją ryzyka, posiada inne zasoby i wymagania wybór właściwego systemu zabezpieczającego infrastrukturę IT oraz wspomagającego działy bezpieczeństwa nie jest zadaniem prostym. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą CumulusIT w zakresu systemów bezpieczeństwa zachęcamy do kontaktu i spotkania.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA IT: Witaj
bottom of page